از طریق فرم تماس با ما ایمیل بفرستید و سوالات خود را مطرح فرمایید

اطلاعات خرید

محمد رضا عصاری در گفت و گو با هیئت مدیره این شرکت، با بیان این خبر گفت: این شرکت با هدف تنظیم بازار نامه نگاری های زیادی انجام داده است و حضور نماینده این شرکت در جلسات مربوطه و تشریح شرایط اثرگذاری خوبی برجای گذاشته که هم اکنون تا اندازه زیادی این مذاکرات به نتیجه رسیده و دستور ترخیص قطعات از گمرکات صادر شده است.
اجناسی که در حال ترخیص از بازار هستند یا متعلق به کسانی است که نسبت به تهیه پرفورم اقدام کردند اما موفق به ثبت درخواست های خود نشده اند یا مراحل آن به پایان رسیده اما آن چه مشخص است، کالا وجود داشته و مذاکرات برای خرید و تهیه اجناس انجام شده است و کمبودی در این باره وجود ندارد.
مدیر عامل شرکت فارا بای با بیان این که وضعیت پیش آمده از نظر تحریم کنندگان یک تهدید است اما باید این تهدید را به فرصت تبدیل کرد، گفت: باید نسبت به ذخیره سازی هرچه سریع تر این قطعات در انبارها اقدام و شرایط را به گونه ای فراهم کرد که باقی ماندن قطعات در انبارها برای فروشندگان تبدیل به مشکل شود نه این که با هدف افزایش قیمت بیشتر از فروش خودداری کنند.
عصاری با اشاره به قانون عرضه و تقاضا در بازار تصریح کرد: در وضعیت فعلی قانون عرضه فراهم است اما دپوی فعلی قطعات به جای انبار تاجران در گمرکات بوده که لازم است در این شرایط، مسئولان هم و غم خود را برای مشخص شدن کالاهای دپو شده در گمرکات بگذارند تا این قطعات به جای انبار شدن در گمرکات در انبارهای عرضه کنندگان دپو شود به طور قطع با تکمیل انبارها از قطعات، ولع خرید با هدف دپو قطعات کاهش یافته و به صفر می رسد.
وی از بررسی مدارک با هدف ترخیص قطعات خبر داد و افزود: به طور قطع در حال حاضر قطعات به اندازه کافی وجود دارد چرا که پیش از این به تاجران اعلام شده بود که به اندازه نیاز نسبت به تامین قطعات خود اقدام کنند که در حال حاضر این امر انجام شده است.
با تاکید بر این که با ترخیص این قطعات، قیمت های فعلی خواهد شکست، گفت: اگر با وارد شدن این قطعات به بازار، قیمت ها کاهش نیابد به این معنا است که اطمینان برای وجود کالا وجود ندارد این در حالی است که از ابتدای امسال تلاطمی در بازار ارز به وجود آمد که بر قیمت ها تاثیر گذاشت به صورتی که مشخص نیست قیمت ها چند درصد افزایش یافته است اما به طور قطع  با ورود این کالاها به انبار، قیمت ها شکسته و به قیمت های قبل باز خواهد گشت.

سوال ها و جواب ها

اطلاعات پرداخت

اطلاعات خود را وارد کنید

1 – شناسه خود را در قسمت شناسه پرداخت وارد نمایید.

2 – مبلغ پرداختی را در فیلد مبلغ وارد نمایید.

3 – بر روی کلید بررسی شناسه پرداخت کلیک نمایید.

اطلاعات نمایش داده شده را بررسی نمایید و در صورت تایید گزینه اطلاعات فوق مورد تایید می باشد را انتخاب وکلید پرداخت را کلیک نمایید

16 رقم روی کارت ، رمز دوم ، CCV2 ،تاریخ انقضاء و عبارت امنیتی را وارد نمایید.وپس از اطمینان از اطلاعات وارد شده بر روی کلید پرداخت کلیک کنید.

شماره پیگیری را یادداشت نموده و آن را جهت پیگییری های بعدی نزد خود نگه دارید و یا بر روی کلید چاپ کلیک نمایید و رسید چاپی را نزد خود نگه دارید.